Serwis automatyki przemysłowej

Firma INEE Industry sp. z o.o. prowadzi serwis automatyki przemysłowej, w ramach której oferuje przede wszystkim usługi rozruchowe linii montowanych w nowych obiektach – odpowiadamy za uruchamianie maszyn lub całych linii produkcyjnych bezpośrednio u Klientów. Działania te wymagają adekwatnej wiedzy oraz doświadczenia pozwalającego na poprawne przeprowadzenie działań, a w efekcie prawidłową pracę przedsiębiorstw.

Możemy także przeprowadzić pełną diagnostykę sieci Profibus z lokalizacją źródeł błędów i uszkodzeń. Wykonujemy migrację sterowników Siemens. Do każdego z powierzonych zadań podchodzimy w sposób profesjonalny i oddany, aby dokładne zapoznanie się z dokumentacją oraz wprowadzone czynności przyniosły oczekiwane efekty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu systemów sterowania oraz diagnostyki Profibus i sterowników Simatic również serii S5.

Szybki kontakt

+48 604 941 158

Wdrażanie programów sterowania

Nasi specjaliści mogą pochwalić się rozbudowanymi umiejętnościami analitycznymi oraz niezwykłą precyzyjnością – zalety te pozwalają im na dokładne zapoznanie się z istniejącymi systemami, a także wdrożenie programów sterowania niezbędnych do prawidłowego działania maszyn.

Mamy bogate doświadczenie i możemy pochwalić się wieloma zakończonymi sukcesem wdrożeniami – fakt ten świadczy o posiadaniu przez nas teoretycznej i praktycznej wiedzy na eksperckim poziomie. Prowadzimy serwis automatyki dla przemysłu spożywczego, piwowarskiego, czy branży drzewnej i motoryzacyjnej.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi – po każdym zakończonym zadaniu przygotujemy dla Ciebie dokumentację powykonawczą zawierającą kompletną dokumentację elektryczną konieczną do prawidłowej i efektywnej dalszej pracy urządzenia czy linii.

Przygotowanie do serwisu systemów sterowania

Odpowiednie przygotowanie do serwisu systemów sterowania zapewnia nam:

  • posiadanie specjalistycznego sprzętu
  • własne oprogramowanie niezbędne do diagnostyki maszyn i linii produkcyjnych;
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji;
  • posiadanie sprawdzonych narzędzi diagnostycznych;
  • łatwy dostęp do kluczowych części zamiennych;
  • współpraca z licznymi partnerami w kraju i za granicą, dzięki którym możemy sprowadzić większość podzespołów – także w trybie awaryjnym do 24h.
 

Ponadto na specjalne życzenie Klientów instalujemy moduły zdalnego dostępu umożliwiające naszym specjalistom dostęp do systemów sterowania poprzez sieć GSM lub Internet i szybką diagnostykę przyczyny awarii.

TESTY SIECI PROFIBUS

Firma INEE Industry oferuje również testy sieci PROFIBUS wykonywane przy pomocy urządzenia PROFIBUS Tester 4 – jest to profesjonalne narzędzie diagnostyczne umożliwiające zbadanie warstwy fizycznej sieci oraz analizę protokołu. Sprawdzana jest kondycja przewodów, możliwe jest wykrycie spadków napięć, odbić, błędy w konfiguracji. Po przeprowadzonej usłudze diagnostycznej klient otrzymuje raport wraz z fachową analizą stanu sieci wraz z analizą wyników.

Zaleca się, aby testy sieci przeprowadzać nie tylko w przypadku wystąpienia awarii, ale także badać sieć okresowo w celach prewencyjnych, aby wcześnie wykrywać ewentualne usterki, dzięki czemu możliwe jest zapobiegnięcie przestojom w produkcji.

Standardy jakości

Jakość naszych usług nie jest przypadkowa, stosujemy oprogramowanie
i komponenty wyłącznie renomowanych firm: