Siemens Solution Partners

Firma INEE Industry Sp. z o.o. świadczy wysokospecjalistyczne usługi inżynieryjne z obszaru automatyki przemysłowej. 

Decydując się na usługi Siemens Solution Partners, masz pewność, że nawiązujesz współpracę z certyfikowanymi i sprawdzonymi specjalistami. Nasza firma współpracuje jedynie z wybranymi i rzetelnie sprawdzonymi dostawcami komponentów, którzy charakteryzują się najwyższym poziomem zaawansowania technologicznego swoich rozwiązań.

Zajmujemy się szeroko rozumianą automatyką przemysłową w zakresie projektowania, budowy, instalacji, modyfikacji oraz serwisu systemów automatyzacji oraz technologii napędów Siemens.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług oraz autorskich rozwiązań technologicznych – doświadczenie w charakterze certyfikowanego Partnera Siemens pozwala nam na kompleksową realizację każdego projektu systemu sterowania, jego modernizację, walidację oraz audyt.

Realizacja projektów „pod klucz”

W swojej kadrze posiadamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem zarówno w projektowaniu systemów automatyki, jak i w działach outsourcing utrzymania ruchu. Zdobyte umiejętności oraz wiedza praktyczna pozwalają nam na realizację projektów „pod klucz”.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

Kolejne etapy zleceń, takie jak np. opracowanie koncepcji, projekt elektryczny, wykonanie oprogramowania czy też montaż szafy sterowniczej – są w pełni realizowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach firmy Siemens. 

Siemens Solution Partner

Potwierdzeniem naszej wszechstronnej, specjalistycznej wiedzy na temat poszczególnych branż przemysłowych i stosowanych rozwiązań, otrzymaliśmy certyfikat Siemens Solution Partner.

Oferujemy aplikacje dla branż:

Drzewnej i papierniczej

centra obróbcze i kontrolne, systemy transportujące, urządzenia szlifujące, tnące, systemy wizyjne

Szklarskiej

maszyny sztaplujące
i transportujące,
systemy MES

Samochodowej

prasy hydrauliczne i mimośrodowe, systemy kontroli dostępu, wieże ciśnieniowe, maszyny i urządzenia do produkcji gniazdowej

Farmaceutycznej

maszyny formująco-dozjące, tabletkujące, pakujące, mieszające, myjące, sterylizatory, transportery produktu, systemy kontroli dostępu

Spożywczej

maszyny nalewające, pakujące, pasteryzatory i sterylizatory, syropiarnie, transportery produktu, systemy kontroli dostępu

Maszynowej

prasy hydrauliczne

Metalowej

giętarki, walcarki

Elektrotechnicznej

transportery powietrzne granulatu

Standardy jakości

Jakość naszych usług nie jest przypadkowa, stosujemy oprogramowanie
i komponenty wyłącznie renomowanych firm: