Siemens Solution Partners

Firma INEE Industry Sp. z o.o. świadczy wysokospecjalistyczne usługi inżynieryjne z obszaru automatyki przemysłowej. 

Zajmujemy się szeroko rozumianą automatyką przemysłową w zakresie projektowania, budowy, instalacji, modyfikacji oraz serwisu systemów automatyzacji oraz technologii napędów Siemens.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług oraz autorskich rozwiązań technologicznych – doświadczenie w charakterze certyfikowanego Partnera Siemens pozwala nam na kompleksową realizację każdego projektu systemu sterowania, jego modernizację, walidację oraz audyt.

Realizacja projektów „pod klucz”

W swojej kadrze posiadamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem zarówno w projektowaniu systemów automatyki, jak i w działach outsourcing utrzymania ruchu. Zdobyte umiejętności oraz wiedza praktyczna pozwalają nam na realizację projektów „pod klucz”.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

Kolejne etapy zleceń, takie jak np. opracowanie koncepcji, projekt elektryczny, wykonanie oprogramowania czy też montaż szafy sterowniczej – są w pełni realizowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach firmy Siemens. 

Siemens Solution Partner

Potwierdzeniem naszej wszechstronnej, specjalistycznej wiedzy na temat poszczególnych branż przemysłowych i stosowanych rozwiązań, otrzymaliśmy certyfikat Siemens Solution Partner.

Oferujemy aplikacje dla branż:

Standardy jakości

Jakość naszych usług nie jest przypadkowa, stosujemy oprogramowanie
i komponenty wyłącznie renomowanych firm: