Kontakt z firmą INEE Industry

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z firmą INEE Industry sp. z o.o., która świadczy wysokospecjalistyczne usługi inżynieryjne z szeroko rozumianego obszaru automatyki przemysłowej. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania oferowanych działań. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu zarówno stałych, jak i nowych Klientów – specjalizujemy się w rozwiązaniach firmy Siemens. Potwierdzeniem naszej wszechstronnej, specjalistycznej wiedzy na temat poszczególnych branż przemysłowych i stosowanych rozwiązań jest certyfikat Siemens Solution Partner!

INEE INDUSTRY

Firma INEE Industry Sp. z o.o. świadczy wysokospecjalistyczne usługi inżynieryjne z obszaru automatyki przemysłowej.

Łaziska Górne

ul. Cieszyńska 21
43-170 Łaziska Górne
NIP EU: PL 9691618829

Biuro czynne: 8:00 - 16:00

Oddział w Ełku

ul. Suwalska 84
19-300 Ełk

Biuro czynne: 8:00 - 16:00

Specjalizujemy się w rozwiązaniach firmy Siemens. 

Potwierdzeniem naszej wszechstronnej, specjalistycznej wiedzy na temat poszczególnych branż przemysłowych i stosowanych rozwiązań, otrzymaliśmy certyfikat Siemens Solution Partner.

Solution Partnerzy są certyfikowanymi, wg jednego światowego standardu, dostawcami rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i techniki napędowej bazujących na produktach i systemach Siemensa. Ci wybrani integratorzy systemów gwarantują realizację zindywidualizowanych i innowacyjnych inwestycji pozwalających na uzyskanie trwałej przewagi konkurencyjnej.

Standardy jakości

Jakość naszych usług nie jest przypadkowa, stosujemy oprogramowanie
i komponenty wyłącznie renomowanych firm: