Automatyzacja maszyn

Firma INEE Industry sp. z o.o. zajmuje się automatyzacją maszyn, projektowaniem i przygotowywaniem stanowisk zrobotyzowanych przeznaczonych dla szerokiego grona branż przemysłowych.

Tworzymy projekty na podstawie dostarczonych nam informacji – charakteru pracy obecnych rozwiązań technologicznych linii i ciągów przemysłowych, ewentualnych modyfikacji aktualnych systemów, czy stopnia rozwoju infrastruktury obiektu itp. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – analizujemy, kontrolujemy i projektujemy, a następnie wdrażamy, instalujemy i modernizujemy zautomatyzowane systemy sterowania maszyn, oraz inne procesy przemysłowe.

W zakresie wdrażania rozwiązań z zakresu automatyzacji maszyn współpracujemy z Klientami z wielu branż, w tym m.in. farmaceutycznej, spożywczej, browarniczej, szklarskiej, motoryzacyjnej, drzewnej – zapraszamy wszystkich zainteresowanych, chcących zwiększyć wydajność i efektywność produkcji, a w efekcie zmaksymalizować zyski.

Stanowisko zrobotyzowane

W naszej pracy korzystamy również z systemów bezpieczeństwa safety Siemens zgodnych z EN IEC 62061 i EN ISO 13849. Sięgamy tylko po sprawdzone środowiska i programy, dzięki czemu masz pewność, że przeprowadzone przez naszych specjalistów działania będą miały pozytywy wpływ na Twoje przedsiębiorstwo.

Co możemy dla Ciebie wykonać?

W zakres naszej działalności wchodzi przede wszystkim:

Mamy doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych projektów – zarówno w kraju, jak i za granicą. W zakresie innowacyjnej automatyzacji maszyn opracujemy np. kompleksowy projekt maszyny gniazdowej, wykorzystywanej w produkcji niepotokowej. Nasze wdrożenia zostały zrealizowane od Hiszpanii na zachodzie po Chiny na wschodzie. W naszym zespole pracują osoby, które przez lata pracowały w Działach Utrzymania Ruchu – dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom optymalne rozwiązania z uwzględnieniem wymagań wysokowydajnych zakładów produkcyjnych.

systemy sterowania

DLA BRANŻ:

Projektujemy i uruchamiamy systemy sterowania różnego typu maszyn i procesów przemysłowych. Działamy w wielu wymagających branżach przemysłu.

Farmaceutyczna

Maszyny formująco-nalewające, maszyny tabletkujące, sterylizatory produktu

Browarnicza

Pasteryzatory i warzelnie, maszyny nalewające i pakujące, systemy transportowe

Motoryzacyjna

Maszyny i urządzenia do gniazdowej produkcji detali

Drzewna

Systemy transportowe, centra obróbcze i kontrolne sortownie

Spożywcza

Syropiarnie, maszyny napełniające, systemy transportowe

Nasi Klienci

Klienci