Automatyzacja maszyn

Firma INEE Industry sp. z o.o. zajmuje się automatyzacją maszyn, projektowaniem i przygotowywaniem stanowisk zrobotyzowanych przeznaczonych dla szerokiego grona branż przemysłowych.

 

Tworzymy projekty na podstawie dostarczonych nam informacji – charakteru pracy obecnych rozwiązań technologicznych linii i ciągów przemysłowych, ewentualnych modyfikacji aktualnych systemów, czy stopnia rozwoju infrastruktury obiektu itp. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – analizujemy, kontrolujemy i projektujemy, a następnie wdrażamy, instalujemy i modernizujemy zautomatyzowane systemy sterowania maszyn, oraz inne procesy przemysłowe.
Współpracujemy z Klientami z wielu branży, w tym m.in. farmaceutycznej, spożywczej, browarniczej, szklarskiej, motoryzacyjnej, drzewnej – zapraszamy wszystkich zainteresowanych, chcących zwiększyć wydajność i efektywność produkcji, a w efekcie zmaksymalizować zyski.

Poznaj nasze metody

Nasze projekty, realizowane są z wykorzystaniem:

W naszej pracy korzystamy również z systemów bezpieczeństwa safety Siemens zgodnych z EN IEC 62061 i EN ISO 13849. Sięgamy tylko po sprawdzone środowiska i programy, dzięki czemu masz pewność, że przeprowadzone przez naszych specjalistów działania będą miały pozytywy wpływ na Twoje przedsiębiorstwo.

Co możemy dla Ciebie wykonać?

W zakres naszej działalności wchodzi przede wszystkim:

Mamy doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych projektów – zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze wdrożenia zostały zrealizowane od Hiszpanii na zachodzie po Chiny na wschodzie. W naszym zespole pracują osoby, które przez lata pracowały w Działach Utrzymania Ruchu – dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom optymalne rozwiązania z uwzględnieniem wymagań wysokowydajnych zakładów produkcyjnych.

systemy sterowania

dla branż

Projektujemy i uruchamiamy systemy sterowania różnego typu maszyn i procesów przemysłowych. Działamy w wielu wymagających branżach przemysłu.

Farmaceutyczna

maszyny formująco-nalewające
maszyny tabletkujące
sterylizatory produktu

Browarnicza

pasteryzatory i warzelnie
maszyny nalewające i pakujące
systemy transportowe

Spożywcza

syropiarnie
maszyny napełniające
systemy transportowe

Drzewna

systemy transportowe
centra obróbcze i kontrolne
sortownie

Motoryzacyjna

maszyny i urządzenia
do gniazdowej produkcji
detali

Nasi Klienci