Usługi inżynieryjne w obszarze automatyki przemysłowej

Świadczymy naszym Klientom usługi inżynieryjne w obszarze automatyki przemysłowej oferowane przez doświadczonych specjalistów od lat pracujących w obszarach utrzymania ruchu, robotyzacji, konfiguracji oraz modyfikacji wszelkich systemów automatycznych. Korzystając z naszych usług, nie tylko rozbudujesz i utrzymasz swoje parki maszynowe, ale także sprawdzisz ich funkcjonowanie – przeprowadzamy bowiem audyty bezpieczeństwa maszynowego.

Korzystamy ze sprawdzonych lub – jako jedni z niewielu w branży – autorskich oprogramowań i rozwiązań technologicznych. Mowa przede wszystkim o gotowych aplikacjach i systemach przeznaczonych do zwiększenia wydajności takich maszyn jak prasa mimośrodowa, nitownica dwuosiowa, czy kontrola procesu zgrzewania.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz pewność, że oferta usług inżynieryjnych spełni Twoje najwyższe oczekiwania – sprawdź szczegóły i przekonaj się sam, że warto nawiązać z nami współpracę!

Kompleksowe usługi dla przedsiębiorców

Zapewniamy kompleksowe usługi inżynieryjne dla przedsiębiorców – realizujemy systemy wizualizacji SCADA zgodne z normą ISO 50001 – Zarządzanie energią.

Ponadto świadczymy usługi z zakresu:

  • automatyki przemysłowej;
  • programowania sterowników PLC;
  • systemów kontroli dostępu do maszyn i procesów;
  • integracji systemów zarządzania produkcją z warstwą maszynową;
  • automatyzacji maszyn, urządzeń i procesów technologicznych;
  • budowy instalacji procesowych i technologicznych;
  • konstruowania i instalowania urządzeń do produkcji gniazdowej.

 

Ponadto zajmujemy się dostosowywaniem linii i maszyn do wymogów norm oraz dyrektyw europejskich, a także migracją sterowników Siemens Simatic S5/S7. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!