Automatyka dla przemysłu motoryzacyjnego

Zajmujemy się automatyką dla przemysłu motoryzacyjnego – oferujemy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania zapewniające zrobotyzowanie przestrzeni produkcyjnych, a w efekcie przyspieszenie produkcji i zwiększenie zysków. Przede wszystkim pracujemy z maszynami i urządzeniami do gniazdowej produkcji detali motoryzacyjnych.
Dzielimy się swoją wiedzą, zapewniając nie tylko dotychczas znane systemy sterowania, ale także wykorzystując gotowe realizacje wykonywane przez naszą firmę. Jesteśmy m.in. projektantem i wykonawcom systemów sterowania do pras mimośrodowych.

Realizacje dla branży motoryzacyjnej

Możemy pochwalić się realizacjami dla branży motoryzacyjnej z wielu zakątków całej Europy. Do tej pory najczęściej zgłaszacie się do nas w celu wymiany i dostosowania do wymagań norm i dyrektyw europejskich układów sterowania pras hydraulicznych i mimośrodowych, gniazd nabijających i składających detale motoryzacyjne. Wdrożyliśmy kompleksowe układy sterowania wież chłodniczych czy wież ciśnieniowych. Przeprowadzamy wdrożenia systemów Audit Trial do kontroli i śledzenia procesów produkcyjnych oraz migrujemy panele operatorskie.

W zakres naszych usług wchodzi także opieka nad urządzeniami do produkcji gniazdowej. Bogate doświadczenie w realizowaniu usług inżynieryjnych z automatyki przemysłowej pozwala nam na wykonanie każdego, zleconego nam zadania. Zapraszamy!