Automatyka dla przemysłu drzewnego

Automatyka dla przemysłu drzewnego wymaga od nas systematycznego rozszerzania kompetencji – znajomość wszystkich aspektów zapewnia nie tylko prawidłowe funkcjonowanie parku maszynowego, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków przez pracowników. Współpracując z wieloma koncernami, wiemy jak istotne, jest dbanie o rozwój i pozyskiwanie coraz to nowszych umiejętności technologicznych – umożliwiających oferowanie bezkonkurencyjnych usług. Możemy pochwalić się realizacją kompleksowego sterowania dwóch zakładów produkcji węgla drzewnego.

Systemy transportowe w przemyśle drzewnym

Zajmujemy się modernizacją systemów sterowania w przemyśle drzewnym, a przede wszystkim centrami obróbczymi i kontrolnym sterowaniem. Ponadto odpowiadamy za prawidłowe działanie wszelkich systemów transportujących, a także urządzeń szlifujących, tnących, czy systemów wizyjnych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych – w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Projektowanie systemów automatyki dla przemysłu drzewnego

Jedną z naszych specjalności jest projektowanie systemów automatyki dla przemysłu drzewnego. Wykonujemy wysokowydajne systemy do transportowania i paletyzacji materiału drzewnego, wykorzystujące zautomatyzowane maszyny i urządzenia. Procesy technologiczne w branży drzewnej mogą być sterowane przy pomocy nowoczesnego oprogramowania, które zapewnia jednocześnie bieżący nadzór nad prawidłowością ich przebiegu. Przedstawicieli branży stolarskiej, zainteresowanych unowocześnieniem procesów przemysłowych w swoich zakładach zapraszamy do nawiązania z nami współpracy!