Serwis

Zakłady produkcyjne często oprócz własnego działu Utrzymania Ruchu potrzebują wsparcia z zewnątrz. Nasza firma świadczy usługi serwisowe, mające na celu szybką analizę problemu oraz jego usunięcie, tak aby czas postoju był jak najkrótszy. W swojej ofercie posiadamy technologię, które umożliwiają zdalny dostęp do obiektu. Pozwala nam to na udzielenie wsparcia technicznego dla lokalnego działu Utrzymania Ruchu w każdej chwili, niezależnie od pory dnia czy nocy. W momencie otrzymania zgłoszenia serwisowego, czy to w formie telefonicznej, czy mailowej wysyłany jest zespół, który ma za zadanie przywrócić działanie linii produkcyjnej w jak najszybszym czasie. W swojej kadrze posiadamy pracowników z bardzo dużym doświadczeniem zdobytym zarówno podczas pracy w dziale Utrzymania Ruchu, jak i podczas udzielania serwisu, co przekłada się na czas wykrycia przyczyny awarii oraz jej usunięcia.

 

 

TESTY SIECI PROFIBUS

Firma INEE Industry oferuje również testy sieci PROFIBUS wykonywane przy pomocy urządzenia PROFIBUS Tester 4 – jest to profesjonalne narzędzie diagnostyczne umożliwiające zbadanie warstwy fizycznej sieci oraz analizę protokołu. Sprawdzana jest kondycja przewodów, możliwe jest wykrycie spadków napięć, odbić, błędy w konfiguracjiy. Po przeprowadzonej usłudze diagnostycznej klient otrzymuje raport wraz z fachową analizą stanu sieci wraz z analizą wyników.

Zaleca się, aby testy sieci przeprowadzać nie tylko w przypadku wystąpienia awarii, ale także badać sieć okresowo w celach prewencyjnych, aby wcześnie wykrywać ewentualne usterki, dzięki czemu możliwe jest zapobiegnięcie przestojom w produkcji.

 

 

 

Przykładowy raport wygenerowany z wykorzystaniem PROFIBUS Testera 4
 

 

Inee Industry

INEE Industry sp. z o.o.
ul. Cieszyńska 21
43-170 Łaziska Górne
Tel. +48 32 234 40 06
Fax +48 32 234 40 07
NIP EU: PL 9691618829

Inee Industry

www.inee-industry.pl
office@inee-industry.pl

  

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.