Cieszymy się, że jesteś z nami! Zarówno jako Klient, jak i potencjalny pracownik – otwieramy się na nowe możliwości i regularnie prowadzimy rekrutacje do naszej firmy INEE Industry sp. z o.o. Na co dzień pracujemy w Łaziskach Górnych w województwie śląskim.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Opis stanowiska:

  • Prace projektowe obejmujące:
    • Opracowywanie koncepcji systemów sterowania
    • Dobór programistycznych i sprzętowych rozwiązań technicznych
    • Tworzenie dokumentacji
  • Nadzór nad realizacją zadań projektowych, wdrożeniowych i uruchomieniowych
  • Programowanie sterowników PLC, paneli HMI oraz systemów SCADA

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, informatyka, robotyka, elektrotechnika)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość układów sterowania
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, otwartość na nowości techniczne
  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziana:

  • Znajomość systemów sterowania Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Omron
  • Znajomość platform SCADA Wonderware lub WinCC
  • Znajomość standardów i protokołów sieci przemysłowych
  • Znajomość standardów i rozwiązań dotyczących techniki napędowej (falowniki, serwonapędy)
  • Umiejętność pracy w oprogramowaniu ePlan P8
  • Uprawnienia SEP G1 w zakresie E/D do 1kV

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę
  • Elastyczny system pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach branżowych
  • Dostęp do profesjonalnych narzędzi programistycznych
  • Możliwość rozwoju i dokształcania w obszarze nowoczesnych technik sterowania

    • Opracowywanie koncepcji rozwiązań mechanicznych maszyn i urządzeń
    • Projektowanie i tworzenie modeli konstrukcyjnych
    • Tworzenie dokumentacji wykonawczej
  • Nadzór nad etapem wykonania, montażu i wdrożenia
  • Zapewnienie zgodności rozwiązań z normami i wymaganiami branżowymi
  • Współpraca międzybranżowa ze specjalistami z innych obszarów
  • Wsparcie techniczne na etapie ofertowania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Znajomość oprogramowania CAD, NX CAD lub SolidWorks
  • Biegła umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych
  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznych oraz wykonawczych
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn i procesów produkcyjnych
  • Wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji zgodnie z wymaganiami branżowymi

Oferujemy:

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu?

Zapraszamy do aplikowania na adres mailowy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INEE Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Łaziskach Górnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Wyślij CV

office@inee-industry.pl