Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK
Miejsce pracy: Gliwice (okolice), Przyszowice (pow. gliwicki)

Opis stanowiska:

  • dobór rozwiązań technicznych w zakresie oprogramowania
  • programowanie sterowników PLC, paneli HMI, stacji SCADA
  • udzial w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań u klienta
  • udział w tworzeniu dokumentacji realizowanych projektów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane w kierunku Automatyka i Robotyka
  • doświadzczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość układów sterowania
  • znajomość systemów sterowania Siemens Simatic S5/S7 będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, niemiecki mile widziany

Oferujemy:

  • umowę o pracę - pełny etat
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila:

office@inee-industry.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INEE Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Przyszowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Inee Industry

INEE Industry sp. z o.o.
ul. Cieszyńska 21
43-170 Łaziska Górne
Tel. 604 941 158
       507 136 134
NIP EU: PL 9691618829

www.inee-industry.pl